Kontakt

Sprzedaż, serwis i wsparcie

EA Osoba kontaktowa

w sprzedaży, serwisie i wsparciu technicznym

Szukasz produktu, potrzebujesz porady dotyczącej jego zastosowania lub chciałbyś coś zamówić? Poniżej znajdą Państwo właściwy kontakt handlowy dla swojego regionu, nasz dział obsługi klienta oraz nasze wsparcie techniczne.

Sprzedaż, serwis i wsparcie – Niemcy

Guido Schiewe

Guido Schiewe

Vertrieb West

Schleswig Holstein, Hamburg, Bremen, Niedersachsen, (Teil)Hessen
PLZ 20-29, 30-38

Hauptniederlassung – Viersen
Telefon: +49 (0) 2162 / 3785 122
Telefax: +49 (0) 2162 / 3785 65
E-Mail: g.schiewe@elektroautomatik.com

Ira Marxen

Ira Marxen

Vertrieb Ost

Berlin, Brandenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Thüringen, Sachsen, Sachsen-Anhalt
PLZ 01-19, 39, 88-89, 98-99

Hauptniederlassung – Viersen
Telefon: +49 (0) 2162 / 3785 96
Telefax: +49 (0) 2162 / 3785 65
E-Mail: ira.marxen@elektroautomatik.com

Ralph Horrig

Ralph Horrig

Vertrieb West

Nordrhein-Westfalen, (Teil)Hessen
PLZ 40-59, 60-69

Hauptniederlassung – Viersen
Telefon: +49 (0) 2162 / 3785 154
Telefax: +49 (0) 2162 / 3785 65
E-Mail: r.horrig@elektroautomatik.com

Alfons Danninger

Alfons Danninger

Vertriebsbüro & Außendienst
Süd

Bayern, Baden-Württemberg
PLZ 70-97

Vertriebsbüro – München / Berglern
Telefon: +49 (0) 8762/72 46 40
Mobiltelefon: +49 (0) 0151/23 25 27 80
E-Mail: a.danninger@elektroautomatik.com

Eugen Kitke

Eugen Kitke

Vertriebsbüro & Außendienst Nord/Ost

Brandenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Sachsen, Sachsen-Anhalt, Thüringen, Berlin, Hamburg, Bremen, Niedersachsen, Schleswig Holstein, (Teil) Nordrhein-Westfalen, (Teil) Hessen
PLZ 01-09, 10-33, 37-39, 48-49, 98-99

Vertriebsbüro – Osnabrück
Telefon: +49 (0) 541 / 97 74 36 44
Mobiltelefon: +49 (0) 151 15 23 50 40
E-Mail: e.kitke@elektroautomatik.com

Jörg Grüntjes

Jörg Grüntjes

Service

Hauptniederlassung – Viersen

Telefon: +49 (0) 2162 / 3785 98
Telefax: +49 (0) 2162 / 3785 65
E-Mail: j.gruentjes@elektroautomatik.com

Max Schmitz

Max Schmitz

Service

Hauptniederlassung – Viersen

Telefon: +49 (0) 2162 / 3785 121
Telefax: +49 (0) 2162 / 3785 65
E-Mail: M.Schmitz@elektroautomatik.com

Wsparcie techniczne – międzynarodowe

Technischer Support - International

Technischer Support - International

Technischer Support

Hauptniederlassung – Viersen

Telefon: +49 (0) 2162 / 3785 66
E-Mail: support@elektroautomatik.com

Sprzedaż międzynarodowa

Sergey Sorokin

Sergey Sorokin

CIS/IND/ZA/MEAS

Vertriebsbüro – Moskau GUS

Telefon: +7 499 350 28 72
E-Mail: s.sorokin@elektroautomatik.com

Angel Roldán Planas

Angel Roldán Planas

Spanien

Vertriebsbüro – Barcelona Spanien

Telefon: +34 696 778 969
E-Mail: A.Roldan@elektroautomatik.com

Wolfgang Horrig

Wolfgang Horrig

Vertriebs- und Marketingleitung global

Hauptniederlassung – Viersen

Telefon: +49 (0) 2162 / 3785 24
Telefax: +49 (0) 2162 / 3785 65
E-Mail: w.horrig@elektroautomatik.com

USA Zarządzanie sprzedażą i marketingiem

Eric Turner

Eric Turner

USA Sales- and Marketing Management

EA Elektro-Automatik, Inc.

7926 Convoy Court
CA 92111 San Diego
Phone: +1 (619) 8 23-05 87
E-Mail: sales@elektroautomatik.com

Ezekial Pietsch

Ezekial Pietsch

Senior Support Engineer

EA Elektro-Automatik, Inc.

7926 Convoy Court
CA 92111 San Diego
Office: +1 (858) 836-1300
Mobile: +1 (858)-688-7782
E-Mail: Zeke.pietsch@elektroautomatik.com

Sprzedaż, obsługa posprzedażna i wsparcie – Azja

Brian (Tsz Kei) Ko

Brian (Tsz Kei) Ko

APAC Business Development Manager

EA Elektro-Automatik (Shanghai) Co., Ltd ,SZ Branch
Rm C052, F/10, West, Building#4,
Saige Technology Park, Huangqiang Bei Road,
Futian District, Shenzhen 518028

Telefon: +852 5511 0298
Mobil: +86 138-2613-5800
E-Mail: brian_ko@elektroautomatik.cn

Jessie (Yanzhen) Du

Jessie (Yanzhen) Du

General China Operations Manager

Telefon: +86-21-60900454
Mobil: +86 135 927 45904
E-Mail: jessie@elektroautomatik.cn

Kevein (Kuo Ming) Lu

Kevein (Kuo Ming) Lu

Sales Manager Taiwan

Rm. 612, No. 6, Jiahe Business Center,
Lane 358, Wencheng Road,
Songjiang District,
Shanghai, China 201620
(Home Office: Taichung City, Taiwan ROC)

China Mobil: +86 136 423 50232
Taiwan Mobil: +886 9212 32533
E-Mail: kevein_lu@elektroautomatik.cn

Daniel (Mingcheng) Qian

Daniel (Mingcheng) Qian

Sales & Marketing Manager

Telefon: +86-21-60900452
Mobil: +86 159 007 13829
E-Mail: qian_mingcheng@elektroautomatik.cn

Jason (Jianfeng) Zhang

Jason (Jianfeng) Zhang

Technical Sales Manager

Telefon: +86-21-60900453
Mobile: +86 136 365 88631
E-Mail: zhang_jianfeng@elektroautomatik.cn

Macy (Mei) Jiang

Macy (Mei) Jiang

Sales Office Administrator

Telefon: +86-21-37012050
Mobil: +86 136 615 09215
E-Mail: mei.jiang@elektroautomatik.cn